CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - květen '11

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0511.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

CAD Studio představuje nové vedení společnosti
Společnost CAD Studio představila nové vedení, které rozděluje zodpovědnosti mezi výkonného, obchodního a provozního ředitele. Hlavním cílem těchto změn je zaměření na dodávky oborových řešení Autodesk a personální posílení pro plány dalšího růstu.
Viz tisková zpráva - vedení CAD Studia
ACAD2012 Zúčastnili jste se Roadshow Autodesk 2012? Uplatněte nyní vaši slevu 20%.
V těchto dnech probíhá po ČR a SR série roadshow firmy CAD Studio, kde si zájemci mohou prohlédnout novinky CAD a GIS produktů Autodesk na vlastní oči. Pokud jste nestihli termín ve vašem okolí, můžete si hlavní novinky prohlédnout v archivu našich webinářů nebo si je vyžádat u našich obchodníků.
Účastníci roadshow mohou následně využít slevu 20% na CAD licence, nebo dostat kopírku zdarma k plotru. Další termíny viz Roadshow 2012.

Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

AutoCAD, LT, CAD

Přejděte na CAD aplikace řady 2012 se slevou 40% !
Civil2012 Mechanical2012 Pokud vlastníte starší verzi aplikace Autodesk, ale nevyužíváte výhod programu Subscription, můžete nyní využít časově limitovou slevu 40% na upgrade z vaší starší verze CAD aplikace Autodesk na aktuální verze samostatných produktů řady 2012 - akce "Get current". Většina nových verzí 2012 je již v prodeji - část už i v české, lokalizované verzi. Tento podstatně zvýhodněný upgrade platí pouze do 15.7.2011. Držte se v čele!
Podrobnosti viz Akce "Get current"
Nové Autodesk Design Suites 2012 můžete mít zdarma !
Design Suite Velmi zajímavou nabídkou pro stávající držitele Autodesk Subscription je možnost bezplatně získat jednu z nových profesních sad Autodesk Design Suite. Tato nabídka platí do pouze do 15. října 2011 (resp. do odvolání). Po 15.10. budete moci přejít na Design Suite pouze koupí upgrade.
Máte-li aktivní subscription kontrakt k některé z následujících CAD aplikací Autodesk, můžete se rozhodnout přejít na odpovídající "Design Suite" a získat tak nejen aktuální verzi 2012 vaší stávající aplikace (nebo aplikace příbuzné), ale navíc i řadu dalších užitečných programů ve verzi 2012 (např. 3ds Max, Showcase...). Platí pro: AutoCAD, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architecture, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MEP, Inventor, Revit Architecture Suite. (uživatelé Inventoru dostanou sadu Product Design Suite zdarma automaticky)
Podrobnosti viz K subscription dostanete další software zdarma
AutoCAD LT 2012 česky a s bonusem navíc
LT2012 AutoCAD LT, jediný 2D CAD software, který plně kompatibilní s DWG formátem AutoCADu, je nyní dostupný i v lokalizované, české verzi 2012. Lokalizace má opět formu multijazykové verze - AutoCAD LT 2012 pro český český a slovenský trh tedy obsahuje instalaci anglické, české, polské, maďarské a ruské verze AutoCADu LT. Požadovaný jazyk (tzv. "language pack") si zvolíte sami až při instalaci.
LT 2012 nabízí další funkce z plného AutoCADu, umožňuje online spolupráci s mobilními verzí AutoCAD WS a je plně kompatibilní s Windows 7. Při koupi AutoCADu LT u firmy CAD Studio získáte navíc zdarma nadstavbovou aplikaci "LT Extension" s desítkami rozšiřujících funkcí i technickou podporu.
Viz LT 2012 česky
Sleva 30% na přechod ze zastaralých AutoCADů LT
Do 15.7.2011 můžete využít 30% slevu na upgrade AutoCADu LT ze starších, již standardně neupgradovatelných verzí (tedy 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2002, 2000...) na LT 2012. Jde o slevu z ceny nové licence (tato akce neplatí pro 5-packy).
Viz detaily a video na Povyšte AutoCAD LT se slevou 30%
Termíny uvedení aplikací Autodesk řady 2012
Pro vaše plánování nákupů, upgradů nebo pro instalace bezplatného upgrade v rámci subscription jsou důležité termíny uvedení jednotlivých verzí řady 2012 (anglických + lokalizovaných) na trh (tzv. "FCS"). V našem průběžně aktualizovaném seznamu najdete konkrétní data uvedení (dostupnosti) jednotlivých nových CAD, GIS a multimédia produktů řady "2012" od firmy Autodesk.
Viz Termíny uvedení aplikací Autodesk 2012
AutoCAD nyní i na mobilních telefonech a tabletech
WS Android Nový bezplatný AutoCAD WS for Android je mobilní CAD aplikace pro prohlížení, editaci a připomínkování DWG souborů na jakémkoliv mobilním zařízení s operačním systémem Android. Využívá online cloud server Autodesku a nové online nástroje vestavěné v AutoCADu 2012 pro snadné sdílení DWG souborů - odkudkoliv.
Další informace a stažení viz AutoCAD WS pro Android

Zajímavé použití herní konzole (pohybový snímač Kinect) pro 3D interakci s AutoCADem - video

Pro digitální podpisy DWFx souborů můžete použít Open XML signer

Pokud vám instalátor AutoCADu LT 2012 nenabízí češtinu, vyžádejte si prosím výměnu instalačního DVD.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Kaskádové licencování - jak jej využít ve váš prospěch?
- Autodesk Mudbox není jen na příšerky
- Vyznáte se ve verzích Autodesk Vault?
- Publikujte váš digitální prototyp ve 3D
- Ponorka pro Mariánský příkop byla navržena v Autodesk Inventoru
- Metoda pana McCluskeyho (video - česky)

Jaké jsou možnosti volby jazyka při instalaci AutoCADu 2012? Přečtěte si Tip 7914.
Víte jak tvořit izometrické kóty? Čtěte Tip 7930.
Umíte v AutoCADu generovat pohledy z 3D modelů? Viz Tip 7949.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Viz výše - akce "Get current" - sleva 40% na upgrade

Inventor 2012 jako součást Product Design Suite
Product Design Suite Inventor 2012 je nyní součástí kompletní sady konstrukčních aplikací - Product Design Suite. Vedle rozsáhlého seznamu novinek samotného Inventoru - viz Novinky Inventoru 2012 - tak konstruktéři dostávají do rukou i další CAD aplikace Autodesku pro koncepční navrhování, konstruování, simulace a vizualizace.
Zákazníci se subscription ke stávající verzi Inventor 2011 dostávají sadu "Product Design Suite 2012" zdarma, v rámci subscription. Viz užitečný dárek pro uživatele Inventoru
AutoCAD Mechanical 2012 česky
ACADM2012 Nový AutoCAD Mechanical 2012 CZ obsahuje funkce pro automatizaci týmových projektových úkolů, pracuje se všemi hlavními CAD formáty a obsahuje komponentu Inventor Fusion. Nový Průzkumník obsahu zjednodušuje vyhledání komponent na lokální stanici i síti. Knihovna normálií obsahuje aktualizace 8 mezinárodních norem. AutoCAD Mechanical lze získat i jako součást zvýhodněné sady Autodesk Product Design Suite.
Viz AutoCAD Mechanical 2012
Novinky Autodesk Vault 2012 - PDM a správa projektů
Vault Jednou z hlavních součástí uceleného řešení Autodesku pro digitální prototypy ve strojírenství a efektivní projektování v architektuře a stavebnictví je systém pro síťovou správu dokumentů - Autodesk Vault. Ten využívá robustní centralizovaný server ADMS (Autodesk Data Management Server, SQL databáze) a samostatné klientské aplikace - buď samostatné, webové, nebo Vault moduly integrované do jednotlivých CAD aplikací a Office aplikací. Nový Vault 2012 nabízí kromě řady vylepšení i integrace do projekčních aplikací ve stavebnictví.
Viz Vault 2012 a správa projektů a viz stránka Autodesk Vault
Závity Thread Modeler pro skutečné závity
Thread Modeler je nový doplněk do Inventoru, který umožňuje přemodelování standardního závitu Inventoru (textura) na skutečně vymodelovaný 3D závit. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma z Autodesk Labs

video V sekci CAD video si můžete prohlédnout postup editace 3D modelu ze STEP souboru pomocí Inventor Fusion 2012 (součást AutoCADu a Inventoru).

Záznam webináře k novinkám Inventoru 2012 si můžete prohlédnout na Helpdesk webu - viz též novinky na stránce Inventor 2012.

123D (raz-dva-tři-D) je nová web aplikace Autodesku pro laiky - pro snadný návrh a výrobu 3D modelů.

Rozsáhlá 3D CAD knihovna výrobků a normálií PARTsolutions (cadforum.partcommunity.com) je nově certifikována i pro Inventor 2012.

MSV Navštivte samostatnou expozici firmy CAD Studio na veletrhu MSV Nitra (24.-27.5.2011), pavilon F14 a vyhrajte Apple iPad.

Jak v Inventoru vytvořit mřížky, ploty a další "průhledné" materiály? Poradí Tip 7951.
Jak vytisknout DWG výkres z Inventoru černobíle? Odpověď na tento častý dotaz najdete v Tipu 7968.
Jak vypnout kartu Power kótování v AutoCADu Mechanical? Použijte postup dle Tipu 7972.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Viz výše - akce "Get current" - sleva 40% na upgrade

AutoCAD Architecture 2012 česky
Architecture2012 Nový AutoCAD Architecture 2012 nabízí mj. vyšší výkon, funkce rohových oken, správu a vyhledávání bloků, rozšířenou podpora mračen bodů, rozšířené osnovy sloupů, import modelů Inventoru, dynamická pole AEC prvků, rozšířenou podporu IFC, online nástroje a podporu mobilní práce s DWG. Opět je k dispozici v 32bitové i 64bitové verzi s plnou českou lokalizací.
Viz AutoCAD Architecture 2012
Akční nabídka AutoTURN InSite
Nadstavba AutoCADu pro návrh průjezdových křivek vozidel - AutoTURN - firmy Transoft Solutions je nyní k dispozici v nové verzi 7.0 a ve zvýhodněné "odlehčené" variantě AutoTURN InSite. Aplikace obsahuje i české normy pro českou projekční praxi.
Do 30.6.2011 platí zvýhodněná cenová nabídka na program AutoTURN InSite.
Koordinace CAD projektů - Autodesk Navisworks 2012
Navisworks2012 Neocenitelným nástrojem pro plánování, provádění a koordinaci projektů většího rozsahu je 3D aplikace Autodesk Navisworks. Navisworks sjednocuje CAD a BIM data z různých návrhových aplikací a umožňuje jejich přehledné znázornění, sdílení, koordinaci, analýzu a prezentaci. Můžete snadno odhalit případné kolize projektu oproti stávajícímu stavu, kolize TZB rozvodů se stavební konstrukcí, apod.
Podrobněji viz Koordinace CAD projektů v Navisworks 2012
Quantity Takeoff pro kalkulanty a rozpočtáře
Autodesk Quantity Takeoff (QTO) je na trhu již od roku 2009 a slouží k vytváření stavebních kalkulací, rozpočtů a k oceňování nemovitostí. Pracuje s formáty DWG, DWF, PDF ale i s naskenovanými obrázky apod. V těchto formátech (2D) stačí křivkou obkreslit např. stěnu a její plocha/objem/cena atd. se sama automaticky vypočítá. Z takto získaných hodnot je možné vytvářet katalogy a přizpůsobovat je – i podle místních zvyklostí a ČSN. Největší přednosti QTO se projeví při spolupráci s Revitem. Rozpočtový katalog je možné z Revit BIM modelu vytvořit jediným kliknutím. Oproti stávajícímu, často ručnímu odměřování a počítání kalkulací představuje QTO významné zefektivnění práce.
Viz Autodesk Quantity Takeoff
Nadstavby Tools4Revit nyní ve verzi 2012
CAD Studio uvádí nové verze nadstavbových aplikací Tools4Revit pro Autodesk Revit 2012, z dílny litevské firmy AGA-CAD. Produktová řada Tools4Revit obsahuje aplikace pro velmi rychlé a efektivní vytváření krovů a dalších trámových konstrukcí, snadnou tvorbu výkazů stavebních prvků v BIM aplikaci Autodesk Revit a další nástroje pro efektivní práci v Revitu. Oproti předchozím verzím lze jednotlivé aplikace z balíčku BID&M instalovat samostatně.
Více informací viz Tools4Revit

Autodesk Vault nyní umožňuje nově spravovat i stavařské projekční dokumenty - Vault a správa projektů a viz stránka Vault

Postup vytváření KKS kódů v AutoCAD P&ID popisuje nový PDF dokument (česky) dostupný v sekci Download na Helpdesk serveru.

Záznam webináře k novinkám Revitu 2012 si můžete prohlédnout na Helpdesk webu - viz též novinky na stránce Revit 2012.

Novou pomůcku pro projektanty střech - mapu zatížení sněhem - najdete na www.snehovamapa.cz

Sekce CAD video obsahuje nové video ilustrující vkládání rohového okna v AutoCADu Architecture 2012.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovanému využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Import klopení ze souboru (tip)
- Mobilní AutoCAD už nejen pro sadaře (nejen Apple)
- Koridor v ostré zákrutě

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Bez dobré výživy nemůžete rychle běhat
- Pro komfortní navrhování TZB

Jak vypočíst 2D a 3D plochu terénu? Poradí Tip 7934.
Jak nastavit pozadí popisku vrstevnic nad rastrovou mapou? Viz Tip 7933.
Chcete urychlit tvorbu vašich testovacích renderingů? Přečtěte si Tip 7958.

GIS, mapování, FM

Bezplatná aplikace pro import souborů VTX (Kokeš) do AutoCADu
Díky nové nadstavbové aplikaci firmy CAD Studio - "Import VTX" - lze přímo do AutoCADu a AutoCADu Map načítat soubory v geodetickém formátu VTX (Kokeš). Tato aplikace je dalším z řady bezplatných nástrojů firmy CAD Studio dostupných pro zákazníky na Helpdesk serveru.
Viz Import VTX souborů

Do sekce CAD video jsme přidali ukázky použití Topobase klienta pro zobrazení, editaci a tisk GIS dat.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Zbavte se staré - výhodně upgradujte váš plotr
Designjet T7100 V inovované populární akci "Zbavte se staré" nyní můžete vyměnit váš starý plotr na aktuální model HP Designjet a získat až 80.000 Kč pro vás. Tuto částku dostanete jako odkupní cenu při pořízení nového plotru (velkoformátové tiskárny) HP Designjet u firmy CAD Studio.
Akce platí pro nákup modelů HP Designjet T1200, T7100, Z2100, Z5200, Z6200, T2300, T1200 HD, T7100 MFP a HD skener.
Do 31.5.2011 navíc platí mimořádná sleva až -27% na některé modely HP Designjet. Zlevněny jsou zejména modely 111, 510, T770, Z3200 a Z5200ps. Například model Designjet 111 (formát A1) tak lze získat již za cca 17.000 Kč (bez DPH).
Čtěte na Výhodně upgradujte plotr
HP8560w Nové stolní i mobilní pracovní stanice HP pro CAD profesionály
Firma Hewlett-Packard rozšířila své portfolio pracovních stanic řady "Z" o nové, cenově dostupné pracovní stanice HP Z210 a představila také nové modely řady mobilních pracovních stanic pro CAD aplikace - HP Elitebook 8760w a 8560w.
Podrobněji viz Nové CAD stanice HP
Barevná kopírka zdarma k plotru
Pro účastníky květnové Roadshow "Autodesk 2012" připravila firma CAD Studio speciální bonus. Vedle nových CAD a GIS produktů Autodesk jsou v rámci této roadshow prezentovány i nové velkoformátové tiskárny (plotry) HP Designjet. A právě k těmto plotrům technické řady "T" mohou účastníci roadshow získat zdarma barevnou MFP tiskárnu (kopírku) HP.
Viz kopírka zdarma k plotru

Děkujeme za vaši účast na výstavě PrintEXPO.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku výkonných pracovních CAD stanic HP.

CAD Studio - vlastní aplikace

Excellink 2012 a DWGsync - dvě nové aplikace CAD Studia
Firma CAD Studio uvolnila dvě nové nadstavbové aplikace pro AutoCAD 2012 - Excellink 2012 a DWGsync. Excellink 2012 je nová verze populární aplikace pro živé propojení (a import/export) bloků výkresu s tabulkami Excelu. DWGsync zajímavá aplikace zajišťující synchronizované, souběžné zobrazení (zoom/pan) dvou výkresů nebo dvou pohledů na tentýž výkres. Lze tak snadno porovnávat dva různé výkresy či porovnávat starý/nový stav.
Podrobnosti na dvě nové aplikace CAD Studia

CITin 2012 přidává podporu formátu .CIT i pro AutoCAD 2012, Map/Civil 3D 2012 a LT 2012
SlopeTick je pomůcka pro šrafování svahu mezi dvěma křivkami
Utilita TURBO nyní naplno urychluje i AutoCAD 2012
SelHatch0 je užitečná pomůcka pro rychlý výběr poškozených šraf s chybějící vlastností "Plocha"
Import bodů (PointImport) je univerzální načítání souřadnic bodů do AutoCADu (formáty, transformace, JTSK, bloky)
GeoRefImg pro automatické umístění obrázků/map dle georeference nyní podporuje i formáty ECW/SID/JP2 v AutoCADu 2012

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

  • AutoCAD WS for Android V1.0.3
  • Inventor Fusion 2012 Service Pack 1
  • Navisworks Freedom 2012 - bezplatný prohlíčeč NWD CAD/BIM dat
  • Autodesk Navisworks NWC Exporter Utility 2012 pro AutoCAD, Revit, 3ds Max, Microstation, ArchiCAD
  • Autodesk Buzzsaw client - 2012
  • Autodesk Buzzsaw Mobile client for iOS (iPhone, iPad)
  • ThreadModeler for Inventor 2012/2011 - závity
  • Autodesk Mudbox 2012 Service Pack 1
  • 3ds Max 2012 Hotfix 1

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů 2011)

Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia
Aktuální nabídku Webinářů (živých online prezentací) firmy CAD Studio najdete na stránce webináře. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na nejbližší webinář - Obsahové centrum - ať pracuje pro nás (Pá 27.5.), zaměřený na Autodesk Inventor.

Sháníte nebo nabízíte práci v oblasti CAD? využijte sekce nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz a oslovte potenciální zaměstnance či zaměstnavatele.

Využijte nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Map a Civil 3D - vypsány nové kurzy pro řadu 2011. Naše kurzy jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (kurzy jsou ohodnoceny 3 body ČKAIT). Pro členy ČKAIT poskytujeme 10% slevu z ceny kurzu.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 7.415 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 117 tematických kategorií.

5.528 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Spuštění AutoCADu bez DWG výkresu. Načtení PSD obrázků z Photoshopu do AutoCADu. Jak srovnat kóty do jedné linie? Online konvertor DWG na PDF (nebo DWG na DWF). Publikování 3D PDF modelů z Inventoru. Kaskádové licencování produktů Autodesk řady 2012. Import 3D CAD formátů na pozadí - popis procesu. Jak nastavit staré uživatelské rozhraní v Inventoru 2012? Přepínání modelového/výkresového prostoru klávesovou zkratkou. Použití Showcase pro interaktivní vizualizaci 3D modelů. Jak vytvořit plechové obruby s nestejnou délkou? Maximální počet hladin v DWG souboru. Automatická instalace aplikací v AutoCADu 2012. Snadný export souborů Parasolid, Pro/E nebo STEP z AutoCADu 2012. Jak zmrazit hladinu z xrefu ukázáním? Procedurální render materiál - Dřevo.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 33.770, počet příspěvků již 77.444). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i rozšířený přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
citát: Nedostatek plánování na vaší straně nevytváří nouzový stav na mojí straně
- opravte jakýkoliv počítač
- GT Tower - ne, to není z Photoshopu
- hudebně nadaný žonglér (video)
- dbejte na bezpečnost, nebuďte jako Billy (video)
- po pražském letišti jedině na kole (video)
- jak bydlí pod-vodníci
- poznáte co z toho je fotka a co počítačová vizualizace?

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 a +421 2 6381 3628 - Google Earth
Autodesk Gold Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
Praha 9 - Poděbradská 88/55
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Nemocniční 12
Plzeň - Teslova 3
Bratislava - Einsteinova 24
Banská Bystrica - Rudlovská cesta 53