CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - duben '11

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0411.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

Autodesk Autodesk Gold Partner 2011
Společnost CAD Studio byla vyhlášena jako nejlepší partner Autodesku v ČR v oblasti strojírenství a potvrdila pozici největšího partnera v ČR a SR. I pro rok 2011 je CAD Studio Gold Partnerem Autodesku - v oblasti strojírenství i stavebnictví.
ACAD2012 Roadshow Autodesk 2012 - zůstaňte na špici
Přijměte pozvání společnosti CAD Studio k on-line přenosům i sérii roadshow v šesti českých a slovenských městech. Od začáku dubna probíhá řada webinářů, kde si mohou zájemci prohlédnout novinky CAD a GIS produktů Autodesk on-line. Kdo si rád osahá nejmodernější technologie pro počítačové navrhování osobně a na vlastní oči chce poznat jejich možnosti v praxi, může se těšit na květnovou roadshow "Autodesk 2012" v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Bratislavě i Košicích.
Registrace viz Autodesk 2012 na vlastní oči a Roadshow 2012

Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

AutoCAD, LT, CAD

Uvedena produktová řada Autodesk 2012
ACAD2012 23.března byla oficiálně uvedena nová řada CAD, GIS a multimedia produktů firmy Autodesk s označením 2012. Ta obsahuje desítky aplikací pokrývajících různé oblasti digitálního navrhování - od koncepčních návrhů, až po digitální prototypy, BIM aplikace, GIS a PDM řešení, či animační a multimédia aplikace.
České lokalizace aplikací 2012 se připravují na nejbližší týdny. V těchto dnech bude např. uveden AutoCAD 2012 CZ a AutoCAD LT 2012 EE (vícejazyčná verze, vč. češtiny). Připomínáme, že hlavní aplikace dodává CAD Studio ve verzi "CS+", tedy s doplňkovými aplikacemi, knihovnami, šablonami a implementačními dokumeny.
Hlavní nové rysy řady 2012 a postup výhodného přechodu na řadu 2012 najdete na stránce Nová řada Autodesk 2012
Nové Autodesk Design Suites 2012 - komplexní navrhování
Design Suite Novým společným rysem produktové řady Autodesk 2012 jsou mj. tzv. "Design Suites" - sady kompletních řešení pro daný obor. V jednom produktu tak získáte optimální, vzájemně se doplňující nástroje pokrývající jednotlivé fáze pracovního postupu projektanta nebo konstruktéra. A to vše od jednoho dodavatele, s jednotnou instalací (z 32GB USB klíče), s jednotným licencováním a správou, a samozřejmě s datovou kompatibilitou.
Sadu Suite přitom nabízíme za významně zvýhodněnou cenu (až o 65% levněji). Uživatelé Subscription u některých produktů řady 2011 nyní obdrží rozšířenou sadu "Suite" (zahrnující i novou verzi 2012 jejich původní aplikace) zdarma, v rámci svého subscription kontraktu.
Většina Design Suites je nabízena ve třech edicích odstupňovaných podle úrovně (podobně jako např. Windows) - Standard, Premium a Ultimate. Např. strojařská sada "Autodesk Product Design Suite 2012 Ultimate" obsahuje aplikace: Inventor Professional, Alias Design, AutoCAD Mechanical (vč. Inventor Fusion), Showcase, Vault, 3ds Max Design, SketchBook, Designer, Mudbox.
Viz Přehled nabízených Autodesk Design Suites
Akční nabídky CAD produktů Autodesk
Speciální nabídka CAD upgrade - akce "Get current"
Do 15.7.2011 můžete využít slevu 40% na upgrade ze starší verze vaší CAD aplikace Autodesk na aktuální verze samostatných produktů řady 2012 a na všechny Inventor Suite 2011. Sleva 40% platí při nákupu se Subscription (jinak 30%). Neplatí pro LT a Design Suites.
AutoCAD LT - 300 Euro pro vás
Do 15.4.2011 získáte při nákupu nové licence AutoCADu LT 2011 částku 300€ na váš účet. K tomu vám přidáme zdarma nadstavbovou aplikaci CADstudio LT Extension, která rozšíří funkce AutoCADu LT a zvýší vaši produktivitu při projektování.
Upgrade LT se slevou 25%/40%
Do 15.4.2011 platí 25% sleva na upgrade AutoCADu LT z verze 2010/2009/2008 na aktuální AutoCAD LT 2011 (se subscription), a 40% sleva z ceny nové licence při přechodu z ještě starších verzí AutoCADu LT - tedy 2007, 2006, 2005, 2004, 2002, 2000...
Poslední možnost upgrade verzí 2008
Pracujte "Vždy načas, vždy s aktuálními nástroji" - nezapomeňte upgradovat vaše licence řady 2008 (AutoCAD, Inventor, Revit, 3ds Max...) na aktuální verze 2011, možnost upgrade platí ještě do uvedení odpovídající jazykové verze 2012.
Podrobnosti najdete na stránce CAD - s námi ušetříte
8 nových Citrix-Ready aplikací Autodesku
Citrix Ready Osm nových CAD a GIS aplikací Autodesku řady 2012 získalo certifikaci "Citrix Ready". Vedle původních aplikací AutoCAD Map a Raster Design jsou nyní pro Citrix XenApp 5 a XenApp 6 certifikovány a optimalizovány i programy AutoCAD 2012, AutoCAD Architecture 2012, AutoCAD Map 3D 2012 Enterprise, AutoCAD Mechanical 2012, AutoCAD MEP 2012, Autodesk Revit Architecture 2012, Autodesk Revit Structure 2012 a Autodesk Revit MEP 2012.
Viz Citrix Ready CAD aplikace
Termíny uvedení aplikací Autodesk řady 2012
Pro vaše plánování nákupů, upgradů nebo pro instalace bezplatného upgrade v rámci subscription jsou důležité termíny uvedení jednotlivých verzí řady 2012 (anglických + lokalizovaných) na trh (tzv. "FCS"). V našem průběžně aktualizovaném seznamu najdete konkrétní data uvedení (dostupnosti) jednotlivých nových CAD, GIS a multimédia produktů řady "2012" od firmy Autodesk.
Viz Termíny uvedení aplikací Autodesk 2012

Cloud rendering aplikace Autodesk Neon je nyní 2x rychlejší - vyzkoušejte.

Máte výkres s postupně číslovanými bloky a hledáte které číslo ještě ve výkresu chybí? Pomůže vám naše utilita srxTEXT.

Záznam webináře k novinkám AutoCADu 2012 můžete shlédnout na Helpdesk webu - viz též novinky na stránce AutoCAD 2012.

Na 20.dubna se chystá online verze AutoCAD WS pro Android - s DWG výkresy tak budete moci pracovat i na moderních mobilních telefonech a tabletech. Viz videoukázka

Firma CAD Studio byla partnerem studentské soutěže Graphics Wizard - viz výsledky

Sekce CAD video obsahuje nová videa ilustrující použití goniometrických funkcí v tabulkách AutoCADu, asociativní pole verze 2012, nebo vizualizace v Showcase.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Aktualizovaná verze "cloud renderer" aplikace Autodesk Neon
- Vyveďte své kolegy CAD aprílem
- Metoda pana McCluskeyho
- Jak vybrat správnou grafiku pro CAD?
- MapGuide není jen na GIS mapy

Víte jak rychle změnit vlastnosti textu v celé tabulce? Přečtěte si Tip 7848.
Víte jak změnit výchozí pohled ViewCube ("domeček")? Čtěte Tip 7871.
Umíte v AutoCADu zadat reálný aritmetický výraz? Viz Tip 7879.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Nový Inventor 2012 pro digitální prototypy
Product Design Suite Náš seznam všech novinek a vylepšení Inventoru 2012 má celkem 32 stran. Proto představujeme novinky verze 2012 na pokračování - první díl najdete na stránce:
Novinky Inventoru 2012 - 1.část
Máte-li účet na Helpdesk serveru, můžete si kompletní přehled také stáhnout ve formě PDF souboru nebo shlédnout záznam webináře věnovaného novinkám Inventoru 2012.
Vedle funkčních inovací je významnou novinkou verze 2012 změna licence - Inventor nyní standardně dodáváme ve formě "Design Suite", tedy rozšířené sady nástrojů pro konstruování a vizualizaci. Naši zákazníci se subscription ke stávající verzi Inventor 2011 přitom získají sadu "Product Design Suite 2012" zdarma, v rámci subscription.
AutoCAD Mechanical 2012 - snazší spolupráce
ACADM2012 Nový AutoCAD Mechanical 2012 obsahuje funkce pro automatizaci týmových projektových úkolů, pracuje se všemi hlavními CAD formáty a obsahuje komponentu Inventor Fusion. Nový Průzkumník obsahu zjednodušuje vyhledání komponent na lokální stanici i síti. Knihovna normálií obsahuje aktualizace 8 mezinárodních norem. AutoCAD Mechanical lze získat i jako součást zvýhodněné sady Autodesk Product Design Suite.
Čtěte na Mechanical 2012
Autodesk Showcase - součást Design Suites
Showcase Součástí většiny sad "Design Suite" je i program Autodesk Showcase pro fotorealistické interaktivní vizualizace a prezentace CAD návrhů. Narozdíl od vyrendrování předem dané, statické vizualizace či animace (např. pomocí 3ds Max nebo vestavěnými funkcemi 3D CAD aplikací) může prezentační aplikace Autodesk Showcase vytvářet přesvědčivé fotorealistické vizualizace i interaktivně, během procházení scény. Nová verze 2012 zahrnuje i tzv. "Project Newport" z Autodesk Labs.
Viz další informace a videoukázka a viz stránka Autodesk Showcase
Inventor Publisher zdokumentuje váš model
Publisher Autodesk Inventor Publisher je aplikace pro tvorbu přehledných a atraktivních katalogových rozpadů a návodek. Jednoduché ovládání předurčuje tuto aplikaci pro použití při tvorbě srozumitelných servisních manuálů, montážní dokumentace, DTP, instruktážních videí, obchodních materiálů a dalších doprovodných dokumentů k 3D modelům sestav konstruovaným v Inventoru. Dotváří tak rodinu nástrojů pro tvorbu digitálních prototypů.
Viz Inventor Publisher

Navštivte expozice firmy CAD Studio na veletrzích MSV Nitra (24.-27.5.2011) a For Industry Praha (3.-5.5.2011).

Jak obnovit automatické vytváření rozměrových kót v náčrtu? Poradí Tip 7861.
Jak načíst soubory IGES, CATIA, Pro/E, Solidworks, NX ad. v AutoCADu? Použijte postup dle Tipu 7873.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Revit 2012 v prodeji
Revit2012 Na trh byla uvedena nová verze přední světové BIM aplikace, Autodesk Revit 2012 - ve variantách Architecture, Structure, MEP. Hlavní novinky této verze se dotýkají týmové spolupráce, energetické analýzy variant projektu, mračen bodů, vylepšení práce s rodinami, adaptivních komponent či podpory 3D myší. Revit lze získat i ve formě zvýhodněné kompletní sady "Autodesk Building Design Suite 2012".
Novinky Revitu 2012 podrobněji popisujeme na stránce Revit, v blogu NaZdi a v PDF dokumentu Novinky Revit 2012. Můžete se také ještě zaregistrovat na páteční webinář věnovaný novinkám Revitu.
Viz další informace a doporučené systémové požadavky
Autodesk 3ds Max 2012 a Maya 2012 v prodeji
Max 2012 V prodeji jsou nové verze multimédia aplikací Autodesku. Podobně jako u jiných nástrojů lze tyto aplikace pořídi jako tzv. "Autodesk Entertainment Creation Suite 2012" - kompletní řešení Autodesk obsahující nástroje pro 3D modelování a 3D animace za zvýhodněnou cenu (až o 42%). Tato sada obsahuje:
 • Autodesk Maya 2012 nebo Autodesk 3ds Max 2012 (volitelně)
 • Autodesk Softimage 2012 (ve verzi Suite Premium)
 • Autodesk MotionBuilder 2012
 • Autodesk Mudbox 2012
Krovy v Revitu jedním tahem
Jednou z nejoblíbenějších aplikací z řady Tools4Revit - nadstavbových modulů pro Revit - je Rafter, interaktivní 3D generátor krovů. Díky této aplikaci můžete i ty nejkomplikovanější krovy kreslit téměř "jedním tahem".
AKCE do 1.5.2011: CAD Studio nyní nabízí balíček aplikací Rafter a Sort&Cope jen za 4.250 Kč (bez DPH; standardní cena je 14.900,-Kč). Tato cena přitom zahrnuje i Subscription, které zajistí aktualizaci těchto modulů pro novou verzi Revit 2012 a další nové verze a funkce tohoto balíčku uvedené během následujícího roku.
Viz Zvýhodněný Rafter pro krovy
Nové DIN knihovny pro AutoCAD Plant 3D
Uživatelé potrubní aplikace AutoCAD Plant 3D (Autodesk Plant Design Suite) získávají k dispozici nové knihovny potrubních prvků. Vedle již vestavěných norem a nových knihoven a specifikací byly nyní uvedeny i nové katalogy DIN podle norem: DIN EN1092, EN 10253, DIN EN 10255, DIN EN 1514, EN ISO 1127, DIN EN 10220, DIN 2619.
Stažení a další informace viz DIN knihovny Plant3D

Smart Floors je nový modul sady Tools4Revit BIDM umožňující vylepšenou práci s podlahami (viz ukázkové video).

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovanému využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Jak hledat jehlu v kupce sena? (mračna bodů)
- Sázíme les Řáholec (vizualizace)
- Co nás čeká v C3D 2012?
- Dopravácké utility - výpisy (tip)

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Nové funkce v Revitu Architecture 2012
- Čas na jarní úklid (tip)
- Používáte klávesové zkratky efektivně?

Jak v Revitu skrýt hranice šrafovací/maskovací oblasti? Poradí Tip 7872.
Jak se liší parametr Tloušťka u různých typů střech? Viz Tip 7876.
Jak zprůhlednit plochy vybarvené hypsometrií v Civilu? Čtěte Tip 7853.

GIS, mapování, FM

Novinky GIS aplikací AutoCAD Map 3D 2012 a Infrastructure Map Server
Map2012 Ve skladbě GIS produktů Autodesk 2012 dochází k několika změnám - tou hlavní je sloučení produktů Autodesk MapGuide Enterprise a Autodesk Topobase Web pod nový "Autodesk Infrastructure Map Server 2012".
AutoCAD Map 3D 2012 přináší největší změny za posledních 5 let – jde především o zavedení plnohodnotných funkcí velkého informačního systému přímo do AutoCAD Map 3D. Databáze je uložena přímo v DWG souboru a nevyžaduje samostatný databázový server. Proto je možné nasazení "velkého" GISu i na jedno pracoviště a to s nízkými náklady.
AutoCAD Map 3D Enterprise 2012 je nástupcem aplikace Topobase Client. Od verze AutoCAD Map 3D se liší především v tom, že funkcionalita informačního systému může být založená také na databázi Oracle.
Autodesk Infrastructure Map Server je nástupcem serverových produktů MapGuide Enterprise a Topobase Web. Zajímavostí je nové rozhraní pro dotyková mobilní zařízení jako např. Apple iPhone, iPad či zařízení s OS Android.
Čtěte na GIS novinky řady Autodesk 2012

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Rozšířená podpora 3D myší v aplikacích Autodesk řady 2012
CAD aplikace Autodesku podporují v nově uvedené řadě 2012 rozšířeným způsobem 3D polohovací zařízení (3D myši) firmy 3dconnexion. Projektanti tak mohou lépe, pohodlněji a efektivněji pracovat s 3D scénami. Vylepšená podpora se týká aplikací AutoCAD, Revit a Navisworks. Nový driver 3DxWare 10 ale nyní zpřístupňuje 3D myši i v řadě dalších aplikací.
Viz 3D myši v řadě Autodesk 2012
3D myš zdarma vyhrál....
3D myš Děkujeme všem českým a slovenským účastníkům ankety k 3D myším 3dconnexion, která probíhala na našich stránkách CADforum.cz a na Facebooku během března. Dva vítězové této akce jsou novými majiteli 3D polohovacích zařízení.
Viz 3D myš vyhrává
Zvýhodněné ceny HP Designjet
Ještě do 30.4.2011 platí následující zvýhodněné ceny pro nákup nových plotrů HP Designjet - využijte nabídky pro upgrade vašich plotrů:
 • HP Designjet 111 24": -25%
 • HP Designjet 510 24": -37%
 • HP Designjet 510 44": -16%
 • HP Designjet T770 44": -25%
 • HP Designjet T770 HD 44": -16%
 • HP Designjet Z3200/ps 24": -25%
 • HP Designjet Z3200/ps 44": -42%
 • HP Designjet Z5200ps 44": -25%
Čtěte na HP Zbavte se staré a zvýhodněné ceny HP Designjet
Doporučené grafické karty pro CAD aplikace
Pokud nechcete mít potíže s pokročilými 2D a 3D funkcemi nových verzí CAD aplikací, doporučujeme volit některou z certifikovaných grafických karet. Nejvhodnější kartu pro vaši CAD aplikaci a operační systém najdete pomocí web stránky Graphics Hardware.
Viz též tip 7865

Nová grafická karta nVidia Quadro 400 (cca 3.000 Kč) je optimalizovaná pro AutoCAD a je asi 5x rychlejší než high-endové herní karty. Je dostupná na stanicích HP Z800, Z600 a Z400 workstation.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku výkonných pracovních CAD stanic HP.

CAD Studio - vlastní aplikace

srxTEXT nyní kromě pokročilého hledání a nahrazení textů umí najít také chybějící texty z číselného intervalu
VRML Translator certifikován pro Inventor 2012
SplitDrawing je VBA makro pro Inventor, rozdělí vícelistový výkres na samostatné výkresy
XOffset vytváří odsazené křivky k několika uzavřeným polyline najednou (dovnitř/ven i symetrické).
Utilita InsertC pro automatické číslování bloků nyní obsluhuje nastavení ATTDIA
PrintSheets - VBA makro pro tisk vybraných listů výkresu Inventoru (VIP)
Lay2Dwg exportuje hladiny do samostatných výkresů (hladiny lze zvolit)
PlotDWGarr - vykresluje matici výkresů (z modelového prostoru) po sloupcích nebo řádcích
FDO LineStyleFDO generuje liniové symboly pro Map, MapGuide a Topobase

 • Import bodů (PointImport) je univerzální načítání souřadnic bodů do AutoCADu (formáty, transformace, JTSK, bloky)
  DWGsync umožňuje synchronizované prohlížení více DWG výkresů v AutoCADu (společný zoom/pan)

  Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

  Service Packy, aktualizace, bezplatný software

  • Autodesk DWG Trueview 2012 - DWG viewer
  • Autodesk Design Review 2012 - DWF viewer
  • AutoCAD VBA module for AutoCAD 2012 family
  • Autodesk Material Library - Medium Resolution Image Library 2012
  • Autodesk 2012 Content Explorer Service hotfix
  • Autodesk Revit Architecture 2012 - EN
  • AutoCAD 2011 for Mac Update 1 a 2
  • MS Windows 7 - Service Pack 1

  viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů 2011)

  Školení, kurzy, služby

  Webináře Online webináře CAD Studia
  Aktuální nabídku Webinářů (živých online prezentací) firmy CAD Studio najdete na stránce webináře. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
  Přihlaste se na nejbližší webinář - Revit - novinky ve verzi 2012 (Pá 15.4.), který představí nové funkce BIM aplikace Revit 2012.

  Sháníte nebo nabízíte práci v oblasti CAD? využijte sekce nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz a oslovte potenciální zaměstnance či zaměstnavatele.

  Využijte nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Map a Civil 3D - vypsány nové kurzy pro řadu 2011. Naše kurzy jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (kurzy jsou ohodnoceny 3 body ČKAIT). Pro členy ČKAIT poskytujeme 10% slevu z ceny kurzu.

  Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

  Podpora, tipy a triky

  Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
  I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
  Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam.

  Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
  Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 7.275 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 117 tematických kategorií.

  5.479 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
  Jak promítnout a popsat hranu z koridoru do podélného profilu? Jak používat Autodesk Inventor na Apple Macintosh? Nové rastrové formáty podporované AutoCADem 2012. Jak použít funkci rozdělit na výkresu nebo skořepině? Podporované operační systémy, SQL databáze a prohlížeče pro Vault 2012. Klopení zemní pláně s inflexním bodem na trase. Inventor trik - nový prázdný výkres. Kdy byl vytvořen první DWG výkres v AutoCADu? AutoCAD Plant 3D mi v novém pohledu nezobrazuje osy potrubí. Jak najít bloky s prázdným (nevyplněným) atributem? AutoCAD mi najednou zobrazuje pouze prázdný ribbon. Jak přesměrovat BAK soubory výkresů AutoCADu do jiné složky? Proč je správa souborů přes Vault rychlejší než sdílení síťové složky? Přepnutí na 3D kostku z příkazu ORBIT (jako ve starších verzích). Jak nastavit popisky pohledů detailu nebo řezu Inventoru?

  Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
  Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 32.860, počet příspěvků již 76.625). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

  Jak získat přístup na Helpdesk server CAD Studia?
  "CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i rozšířený přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


  A z jiného soudku:
  - buďte na Facebooku a Twitteru i během řízení a urychlete tak vaši cestu do nemocnice...
  - s tímhle si raději počkejte na léto (video)
  - průlet kolem Saturnu - skutečný záznam ze sondy Cassini
  - NASA: snímek měsíce března

  Další informace

  Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

  Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
  kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
  od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
  odkazu mailing preference
  Toto vydání dostáváte na adresu


  CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 a +421 2 6381 3628 - Google Earth
  Autodesk Gold Partner, HP Preferred Partner
  www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
  Praha 9 - Poděbradská 88/55
  Brno - Sochorova 23
  České Budějovice - Tylova 17
  Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
  Ostrava - Nemocniční 12
  Plzeň - Teslova 3
  Bratislava - Einsteinova 24
  Banská Bystrica - Rudlovská cesta 53