CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

GEO Translator CAD Studio - GEO Translátor

Převodník plechových rozvinů Inventoru do formátu TRUMPF .GEO


Aplikace GEO Translátor pro Inventor

Aplikce GEO Translátor exportuje obrys rozvinu plechových součástí z Inventoru do formátu GEO používaného sofwarem TruTops a stroji firmy TRUMPF. Jedná se o alternativu k exportu DXF souborů, které se následně načítají do TruTops a upravují pro vysekávačky a vypalovačky. Není tak potřeba aplikace TruTops Convert pro převod CAD dat. GEO Translátor urychluje cestu od digitálního prototypu přímo do výrobního zařízení pro zpracování plechu.

GEO-Translátor

Použití GEO Translátoru

Překladač funguje na verzi Inventoru 2012, 2013, 2014, 2015 a vyšší (32/64-bit). V prostředí rozvinu plechu doplňuje .GEO jako podporovaný formát pro funkci Ulož jako.

Videoukázka:

Obsah exportu
Exportuje se vnější a vnitřní obrys horní plochy rozvinu. Dále je soubor doplněn textovou poznámkou, která obsahuje název exportovaného souboru bez přípony pro pozdější identifikaci. Do souboru jsou navíc doplněny značky pro počátek a konec ohybových čar. Exportovaný soubor obsahuje informaci o tloušťce plechu a materiálu, která se přenáší z modelu Inventoru. Export obrysové geometrie se přenáší z horní plochy rozvinu a proto mu nevadí ani rozviny s šikmými boky (šikmo seříznuté trubky). Spline křivky jsou v GEO souboru nahrazeny lomenou čarou.

Co se nepřenáší
Nepřenáší se informace o ohybech a nástrojích pro ohýbání. Nepřenáší se žádné doplňující informace formou textů, nebo jiných metadat, kromě výše uvedených.


Cena

Informujte se prosím na licenční podmínky aplikace CADstudio GEO Translátor - kontaktujte CAD Studio.Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o GEO-Translator
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí