CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

BIMsignCAD Studio - BIMsign

Chraňte váš BIM obsah přidáním unikátní neviditelné značky - podpisu se jménem


BIMsign pro Revit

Nadstavbová utilita CADstudio BIMsign pro Revit označí váš BIM dokument (RVT projekt, RFA rodinu či šablonu) permanentní neviditelnou značkou - podpisem obsahujícím vaše jméno nebo jméno vaší firmy. Tento doplněk pomáhá chránit vaše duševní vlastnictví, protože můžete prokázat vlastnictví vašeho původního obsahu v jakémkoliv budoucím BIM souboru založeném na takovémto podepsaném dokumentu.

Můžete podepisovat jednotlivé Revit projekty nebo vaše projektové šablony. Pokud podepíšete vaši firemní šablonu (.RTE soubor), budou všechny nové projekty založené na této šabloně automaticky "podepsány" (označeny značkou, neviditelným vodoznakem).

BIMsign dialog

Podpis BIMsign neprokazuje nezměněný stav původního dokumentu (to zajistí elektronický podpis), ani neumožňuje BIM data nějak "uzamknout" či šifrovat. ale prokazuje, že daný dokument je založen na vašich originálních datech. Neautorizovaní uživatelé (i ve vaší firmě) nemohou odstranit podpis z projektu či rodiny. Podpis zůstává součástí BIM dokumentu i bez instalace aplikace BIMsign na dané stanici.

Tato aplikace je kompatibilní s programy rodiny Revit 2016/2017/2018/2019/2020 (jakákoliv jazyková verze).

Jak to funguje?

BIMsign přidá autorský podpis v zašifrované formě do interních datových struktur v RVT či RFA souboru. Tento podpis přežije prakticky všechny budoucí úpravy daného Revit dokumentu.

Příkazy

BIMsign ribbon Klikněte na ikonu BIMsign v ribbonu Doplňky pro zobrazení dialogu BIMsign. Dialog ukazuje, zda je daný výkres (dokument) někým podepsán a kým (zeleně) nebo ne (modře). Můžete zde provádět následující funkce:

  • Podepsat, přidá podpis (značku) do dosud nepodepsaného dokumentu (nelze pře-podepsat již podepsaný dokument)
  • Odstranit podpis, vymaže váš vlastní podpis z podepsaného dokumentu (nemůžete odstranit cizí podpisy) pokud zadáte speciální, podpis odstraňující bezpečnostní heslo, které jste obdrželi s vaší licencí programu BIMsign.
  • Změnit heslo pro změnu vašeho podpis odstraňujícího hesla

Ukázka použití:

BIMsign Reader

BIMsign Reader CADstudio BIMsign Reader je bezplatná doplňková aplikace pro Revit, která kontroluje a zobrazuje značky/hesla (přidaná pomocí plné verze BIMsign) ve vašich Revit dokumentech. Můžete ji používat pro ověření a prokázání vlastnictví vašeho BIM obsahu.

Download

Aplikaci BIMsign můžete zakoupit na eShopu CAD Studia. Cena aplikace je 5000 Kč (bez DPH) - Koupit . Aplikace je licencována na počítač, s možností multilicenčních slev. S nákupem obdržíte aktivační kód pro vaše PC se jménem vaší firmy, plus vaše podpis odstraňující heslo.

Exchange Apps Beplatnou verzi BIMsign Reader můžete stáhnout rovněž z Autodesk Exchange Apps (klikněte na ikonu).Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o BIMsign
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí