CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Alias model

Autodesk Alias

Nástroje pro průmyslový design, 3D povrchové modelování a vizualizaci + VR


Co je Autodesk Alias?

Alias Design 2014 Autodesk Alias je sada aplikací pro průmyslový design - součást řešení Autodesku pro tvorbu digitálních prototypů. Virtuální digitální prototypy je možné použít pro celou řadu kontrol a testů ještě před fyzickým vytvořením výrobku nebo jeho prototypu.

Rodina produktů Autodesk Alias se skládá z aplikací Autodesk Alias Design (s Alias Design for Inventor), Autodesk Alias Surface, Autodesk Alias Automotive a Autodesk Alias Create VR.

Aktuální verze: Alias 2021


Pro koho jsou produkty Alias určeny?

Alias - povrchy Aplikace řady Autodesk Alias jsou určeny pro průmyslové designéry, konstruktéry a další profesionály, kteří navrhují detailní tvary výrobků ve spotřebním a automobilovém průmyslu, vytvářejí koncepční návrhy a pracují s volnoplošnými povrchovými 3D modely.

Integrací designérských a konstrukčních funkcí propojují produkty Alias svět designu a CAD.


Jaké funkce Alias nabízí?

Produkty řady Alias:

  • Autodesk Alias Design (ukončen 2021) - vytvářejte inovativní návrhy výrobků, převeďte vaše nápady do přesvědčivého designu nových produktů vaší firmy. Produktivní prostředí aplikace Alias Design umožňuje snadno pracovat s CAD daty a komunikovat váš návrh s dalšími členy konstrukčního týmu. Alias Design je dostupný pro MacOS a Windows.
  • Autodesk Alias Design for Inventor - verze Alias Design, která pracuje přímo v prostředí Autodesk Inventoru. Integruje designérské a konstrukční týmy díky doplnění funkcí volnoplošného modelování do prostředí Inventoru.
  • Autodesk Alias Surface - propracování původních koncepčních modelů s detailním řešením přesných hladkých povrchů třídy A (včetně G3 spojitosti), využitím skenovaných dat, funkcemi reverse-engineering a rapid-prototyping, s vizualizačními nástroji. Alias Surface je dostupný pro MacOS a Windows.
  • Autodesk Alias Automotive - uznávaný nástroj pro návrh modelů a stylů v oblasti automobilového průmyslu. Nástroje pokrývající celý proces navrhování tvarů - od náčrtů po hladké "class-A" povrchy. Rozšiřuje funkce produktu Surface. Alias Automotive je dostupný pro MacOS a Windows.
  • Autodesk Alias Create VR - nástroj pro 3D náčrty a koncepční navrhování ve VR. Podporuje 3D brýle HTC Vive a Oculus Rift


Alias Design Alias Surface Alias Automotive hspace=

Autodesk DirectConnect propojuje Alias s CAD daty různých CAD nástrojů. Součástí jsou i bezplatné translátory pro formáty Solidworks, Pro/E, CATIA 4, CATIA 5, UG NX a podpora pro JT, IGES a STEP.

Zajímavým doplňkem je Labs nástroj "Project Falcon" - virtuální větrný tunel pro testování 3D modelů z Aliasu 2012 (64-bit).

Videoukázky použití Alias Design:

Další informaceŽádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Autodesk Alias
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí