CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

CAD software pro dopravní stavby a infrastrukturu

CAD a BIM aplikace Autodesk pro projektování silnic, železnic - od návrhu a studie, přes 3D vizualizace po výkresovou dokumentaci


Civil3D-dálnice CAD Studio dodává projekční CAD řešení pro dopravní stavby a infrastrukturu (silnice, dálnice, přivaděče, koridory, železnice, letiště) využívající technologie BIM. Ty umožňují efektivní tvorbu inteligentních digitálních modelů terénu a staveb i koordinované projektové dokumentace. Umožňují rovněž pokročilé analýzy, výpočty a simulace využívající komplexní pohledy na rozsáhlá data z různých zdrojů (CAD, mapové snímky, katastr, databáze...).

Naše řešení jsou postavena CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Základem nástrojů pro projektování je sada AEC Collection a produkty AutoCAD Civil 3D a Autodesk InfraWorks.

V naší nabídce pro tento obor najdete mj.:
AutoCAD Civil 3D včetně českých nástrojů a podsestav pro silniční a železniční projekty), aplikační sadu AEC Collection, aplikaci pro koncepční modelování Autodesk InfraWorks, předávání projektové dokumentace formou "inteligentního projektu" a IPD, publikační DWF technologie, mobilní a cloud aplikace, GIS/FM systémy, vizualizační a prezentační nástroje 3ds Max, nástroje pro 3D skenování (ReCap, ReCap Photo), výkonné stanice pro 3D CAD, plotry. Vývoj zakázkových aplikací a knihoven. Podsestavy podle českých norem - např. silnice-extravilán, zazubený JP. Služby školení CAD produktů a další CAD služby.

AutoCAD Civil 3D AEC Collection Infraworks 3ds Max
produkty

Viz brožura AEC řešení od CAD Studia PDF (PDF, 4.1MB) Autodesk Platinum Partner

Viz též novinky:

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o BIM aplikace
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí