CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop
AutoCAD for Mac 2016

AutoCAD for Mac

AutoCAD 2016 a LT 2016 ve verzi pro Apple Mac OS X
AutoCAD for Mac obrazovka AutoCAD, produkt firmy Autodesk, je světově nejrozšířenější CAD aplikace. Jeho formát výkresových souborů DWG je de-facto standardem pro výměnu CADovských dat.

Kromě verze pro Windows nyní AutoCAD existuje i v nativní verzi pro počítače Apple MacIntosh (64-bit). I na platformě Apple tak můžete využívat známé prostředí s příkazy a 2D/3D CAD nástroji, které důvěrně znáte z Windows verze - od přesného rýsování, přes 3D modelování až po fotorealistický rendering.

DWG soubory AutoCAD for Mac jsou plně kompatibilní s DWG výkresy Windows verze AutoCADu 2013/2014/2015/2016. V rámci síťového licencování lze pro Mac využít i vaše Windows licence AutoCADu. Prostředí aplikace je přizpůsobeno nativnímu prostředí a standardům Mac OS X (včetně verze Lion, Mavericks a El Capitan), např. multi-touch operace, Cover Flow). Ve verzi AutoCAD for Mac chybí specifické funkce Windows (např. ribbon, OLE, heslování, ActiveX, object enablery), ale obsahuje API rozhraní (např. AutoLISP, bez DCL). Viz též porovnání AutoCAD LT - Win a Mac.

AutoCAD for Mac není k dispozici v české lokalizaci. Cena Mac verze AutoCADu se od Windows verze neliší. Lze sdílet licenci mezi Mac a Windows verzí AutoCADu. Ke stažení je bezplatná trial verze a zdarma je i studentská a výuková verze AutoCAD for Mac.

Ve verzi 2016, 2015, 2014, 2013 a 2012 je k dispozici i "AutoCAD LT for Mac" (původně výhradně prostřednictvím Apple AppStore), lze zakoupit za stejných podmínek jako AutoCAD LT pro Windows. Lze sdílet licenci mezi Mac a Windows verzí AutoCADu LT.

Doplňkem AutoCADu for Mac je "AutoCAD 360" (WS), aplikace pro Mac OS X a mobilní verze Android, iPad a iPhone umožňující vzdálenou editaci a sdílení CAD dat AutoCADu. Data jsou uložena na cloud serveru. AutoCAD 360 je založen na technologii Autodesk Butterfly - viz www.autocad360.com/mobile již dnes fungující v internetovém browseru na PC.

AutoCAD 2014 for Mac
AutoCAD for Mac prostředí 3D
AutoCAD for Mac prostředí geo
AutoCAD for Mac 2016

Systémové požadavky

Hardwarové požadavky (systémové nároky) AutoCADu for Mac 2016:

  • Apple Mac Pro 4.1 nebo novější (doporučen 5.1+); MacBook Pro 5.1 nebo novější (doporučen MacBook Pro 10.1 s Retina a novější); iMac 8.1 nebo novější (doporučen min. iMac 11.1); Mac mini 3.1 nebo novější (doporučen min. Mac mini 4.1); MacBook Air 2.1 nebo novější; MacBook 5.1 nebo novější (doporučen min. MacBook 7.1)
  • Mac OS X V 10.10 (Yosemite) nebo novější (2015: V 10.8 (Mountain Lion), V 10.9 (Mavericks) a V10.10); pro LT Mac OS X v10.6.6 a novější
  • 64-bit procesor Intel (podpora multi-core)
  • min. 3 GB RAM (doporučeny 4 GB)
  • 2.7 GB diskového prostoru pro instalaci
  • Grafická karta s podporou alespoň 1280x1024 truecolor (doporučeno 2880 x 1800 Retina Display)
  • Všechny jazykové verze Mac OS X
  • myš Apple Mouse, Apple Magic Mouse, Magic Trackpad, MacBook Pro trackpad, nebo Microsoft-kompatibilní
  • Mac OS X-kompatibilní tiskárna

Prodej

CAD Studio dodává program "AutoCAD for Mac" a "AutoCAD LT for Mac" na českém a slovenském trhu - nákup - cena/ceník - shop
- viz KOUPIT AutoCAD Cena-CAD-eShop

Viz též stránka AutoCAD a AutoCAD LT.


Nesprávně též: atocad autokad autoad atokad autoked autoca autocda autcad aotocad autocat acad acadu academ auto-cad demo trial


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o AUTOCAD for Mac
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Funkce:
Firma: *
Adresa:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Poznámka:
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio

Autodesk, AutoCAD, AutoCAD LT a další názvy produktů jsou registrovanými obchodními známkami firmy Autodesk, Inc. Autodesk Value Added Reseller, který publikuje tyto materiály, je nezávislým autorizovaným prodejcem produktů Autodesk.

Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn
© Copyright 2016 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí